POZYCJONOWANIE STRON

Nasza oferta to działania mające na celu przygotowanie strony do poprawnego indeksowania przez wyszukiwarki internetowe oraz działania marketingowe zwiększające jej widoczność w wyszukiwarce. Proponujemy usługę, która obejmuje zarówno optymalizację stron dla wyszukiwarek jak i pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach.

OFERTA POZYCJONOWANIE

Web Usability
Sprawdzimy użyteczność i funkcjonalność strony internetowej dla odwiedzających ją użytkowników. Zasugerujemy właściwe zmiany.

Audyt SEO
Sprawdzimy stronę pod kątem jej gotowości do podjęcia czynności pozycjonerskich. Przygotujemy raport z listą proponowanych zmian.

Optymalizacja strony
Wprowadzimy odpowiednie zmiany na stronie internetowej w celu przygotowania jej do poprawnej indeksacji przez wyszukiwarki.

Analiza konkurencji
Wykonamy analizę konkurencji i branży w celu dobrania odpowiednich słów kluczowych do pozycjonowania.

Pozycjonowanie strony
Zaplanujemy strategię, której celem będzie podniesienie pozycji strony internetowej w wyszukiwarce.

Statystyki
Dodamy stronę do narzędzi Google Webmaster Tools i Google Analytics w celu monitorowania niezbędnych informacji dotyczących jakości strony i generowanego ruchu.

Mapy Google
Dodamy wpis dla firm w Mapach Google. Wykonamy optymalizację wpisu.

SZCZEGÓŁOWY OPIS OFERTY

 

Usługa Opis usługi Po co mi to?
Web Usability Sprawdzimy użyteczność i funkcjonalność strony internetowej dla odwiedzających ją użytkowników. Zasugerujemy właściwe zmiany.

 

Od tego jak proste jest poruszanie się po stronie internetowej zależy jej sukces i dobra opinia wśród użytkowników. Moderatorzy wyszukiwarek sprawdzają strony pod kątem treści a także jej użyteczności, dlatego warto zadbać o to by była ona jak największa.
Audyt SEO Sprawdzimy stronę pod kątem jej gotowości do podjęcia czynności pozycjonerskich. Przygotujemy raport z listą proponowanych zmian. Audyt SEO pozwoli na wychwycenie wszystkich aspektów strony, które mogą wymagać korekty, by strona była lepiej wyświetlana przez wyszukiwarki. Audyt pozwala na stworzenie raportu z sugestiami dotyczącymi poprawy jakości strony względem pozycjonowania przez algorytmy wyszukiwarki.
Optymalizacja strony Wprowadzimy odpowiednie zmiany na stronie internetowej w celu przygotowania jej do poprawnej indeksacji przez wyszukiwarki. Optymalizacja strony jest niezbędnym zabiegiem podczas realizowania czynności pozycjonerskich. W niektórych przypadkach ma ona kluczowy wpływ na pozycje strony i może wiele zmienić w jej wyświetlaniu na stronach wyników organicznych prezentowanych przez wyszukiwarki.
Analiza konkurencji Wykonamy analizę konkurencji i branży w celu dobrania odpowiednich słów kluczowych do pozycjonowania. Proces pozycjonowania zazwyczaj rozpoczyna się od analizy konkurencji w celu uzyskania informacji na temat metod pozycjonowania z jakimi trzeba będzie konkurować. Ma to kluczowy wpływ na zaplanowanie odpowiedniej strategii i oszacowanie kosztów pozycjonowania.
Pozycjonowanie strony Zaplanujemy strategię, której celem będzie podniesienie pozycji strony internetowej w wyszukiwarce. Jedną z najważniejszych rzeczy w kompleksowej promocji strony w Internecie jest pozycjonowanie. Głównym założeniem usługi pozycjonowania jest zdobywanie jak najlepszej jakości linków kierujących do strony. Profesjonalnie zaplanowany link building ma kluczowe znaczenie w uzyskiwaniu wysokich pozycji na stronach wyszukiwarki.
Statystyki Dodamy stronę do narzędzi Google Webmaster Tools i Google Analytics w celu monitorowania niezbędnych informacji dotyczących jakości strony i generowanego ruchu. Bez dostępu do statystyk nie da się podejmować rozsądnych decyzji o tym jakie działania należy w danym momencie podjąć. Narzędzia udostępniane przez firmę Google są jednymi z najlepszych na rynku, a z racji tego, że Google jest monopolistą i to w tej wyszukiwarce odbywa się promocja strony istotna jest poprawna komunikacja między algorytmem wyszukiwarki a stroną. Narzędzie Google Webmaster Tools pozwala zobaczyć stronę z perspektywy algorytmu Google.
Monitoring pozycji Dodamy słowa kluczowe do monitorowania ich pozycji na bieżąco Usługa monitoringu pozycji pozwala na sprawdzenie w dowolnym momencie na której pozycji w wyszukiwarce Google.pl znajdują się poszczególne słowa kluczowe.
Mapy Google Dodamy wpis dla firm w Mapach Google. Wykonamy optymalizację wpisu. W przypadku pozycjonowania strony lokalnie niezwykle ważne jest posiadanie wpisu w miejscach Google (kiedyś mapy Google). Takie promowanie ułatwia znalezienie strony i danych kontaktowych do firmy przez użytkowników lokalnych.
Aktualizacja strony WWW Będziemy na bieżąco aktualizować stronę o nowe treści Regularnie aktualizowana strona jest bardziej atrakcyjna dla wyszukiwarek i pomaga w pozycjonowaniu strony
Prowadzenie profili w mediach społecznościowych

 

Założymy profile na popularnych portalach społecznościowych i będziemy je na bieżąco aktualizować. Wykorzystanie popularnych portali społecznościowych to znakomity sposób na nawiązanie relacji ze swoimi potencjalnymi klientami a także sposób na zbudowanie dobrego wizerunku marki
Adwords Uruchomimy kampanię w sieci reklamowej Gogole Adwords

 

Przeprowadzenie kampanii za pomocą Adwords skutkuje pozyskaniem bezpośredniego ruchu na stronie.