Własna baza portali ogłoszeniowych (tematycznych, regionalnych i ogólnopolskich) to podstawa naszej pracy. Nie tylko ułatwia pracę, ale daję gwarancję naszym klientom, że ich ogłoszenie znajdzie się na wszystkich najważniejszych portalach. Naszym atutem jest nie tylko gwarancje własnej listy, ale jej bieżąca aktualizacja, co nie będziemy ukrywać wymaga dużo czasu i regularności. Zmian na liście często jest bardzo sporo – powstają nowe portale, inne znikają lub mają przerwę techniczną (czasami z niej nie wracając). Często też portal znika na dzień lub dwa, a to z powodu nie opłacenia hostingu czy też problemów technicznych. My po latach pracy w tej branży wiemy, które portale są „pewniakami”, a które zagoszczą w sieci na krótko.

Nasza lista portali ogłoszeniowych odróżnia nas od konkurencji, która często bazuje wyłącznie na starych listach dostępnych w necie lub spisie najpopularniejszych portali (olx, gumtree itd.) bez uwzględniania portali regionalnych czy tematycznych.

Często dzwoniący lub piszący do nas klienci domagają się udostępnienia naszej listy portali ogłoszeniowych przed zleceniem. Argumentują swoją prośbę potrzebą sprawdzenia na jakich portalach będą ogłoszenia i wyboru portali na których chcieli by reklamować się. Na takie prośby jednak zawsze odpowiadamy NIE z prostego powodu: 90% tego typu próśb była kierowana przez konkurencję udającą tylko klienta. Tylko my wiemy ile czasu nad tą listą już spędziliśmy i dlatego jesteśmy bardzo ostrożni na każdą tego typu prośbę.
Zakres tematyczny kampanii jakie już realizowaliśmy jest bardzo szeroki:

– ogłoszenia o pracę,
– ogłoszenia towarzyskie,
– usługi,
– sprzedaż,
– motoryzacja,
– nieruchomości.

Wiemy na którym portalu bez problemu dodamy ogłoszenie towarzyskie, a gdzie bez podanego firmowego NIPu ogłoszenie o pracę zostanie usunięte.

Mamy nadzieje, że już Państwo wiedzą dlaczego nasza lista portali ogłoszeniowych jest nie tylko niezastąpiona, ale jest naszym wielkim atutem!